Модули


Показване:
Подреждане по:

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDMПартиден номер - YT-OC24-20 Номер ..

31.19лв.

Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP TransceiverПартиден номер - MGBSX1 Номер на мод..

266.83лв.

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP TransceiverПартиден номер - MGBLH1 Номер на мод..

533.66лв.

Модул Netgear AXM765, 10GBase-T SFP+

Модул Netgear AXM765, 10GBase-T SFP+Партиден номер - AXM765-10000S Номер на модела - AXM765 Уебстран..

890.40лв.

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optionalПартиден номер - C2960X-STACK= Номер на модел..

2,005.44лв.

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-PackПартиден номер - UF-MM-1G Номер на модела - UF-MM-1G ..

48.17лв.

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2бр в опаковка

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2бр в опаковкаПартиден номер - UF-SM-1G-S Номер на мо..

66.02лв.

Модул CISCO MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP TransceiverПартиден номер - MGBT1 Номер..

266.83лв.

Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"

Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"Партиден номер - AGM731F Уебстрани..

338.60лв.

Модул Netgear AGM734, 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBIC

Модул Netgear AGM734, 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBICПартиден номер - AGM734-10000S Номер на моде..

338.60лв.

Кабел Netgear AXC763, 3M SFP+ Direct Attach Cable

Кабел Netgear AXC763, 3M SFP+ Direct Attach CableПартиден номер - AXC763-10000S Номер на модела - Ка..

350.90лв.

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 20 бр в опаковка

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi 20 бр в опаковкаПартиден номер - UF-SM-1G-S Номер на ..

501.51лв.

Модул Netgear AFM735, 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed

Модул Netgear AFM735, 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switchesПартиден номер -..

644.60лв.

Модул Netgear AX742, 24 Gigabit Stacking Kit

Модул Netgear AX742, 24 Gigabit Stacking KitПартиден номер - AX742 Уебстраница - http://www.netgear...

694.50лв.

Модул Netgear AX743, 10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE module

Модул Netgear AX743, 10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE moduleПартиден номер - AX743-10000S ..

694.50лв.

Модул Netgear AGM732F, 1000Base-LX Fibre SFP module, "long reach"

Модул Netgear AGM732F, 1000Base-LX Fibre SFP module, "long reach"Партиден номер - AGM732F ..

712.40лв.

Модул Netgear AX745, 10GBASE-T MODULE FOR GSM7S SERIES

Модул Netgear AX745, 10GBASE-T MODULE FOR GSM7S SERIESПартиден номер - AX745-10000S Номер на модела ..

747.90лв.

Модул CISCO GLC-T= 1000BASE-T SFP

Модул CISCO GLC-T= 1000BASE-T SFPПартиден номер - GLC-T= Уебстраница - http://www.cisco.com/en/US/do..

755.19лв.

Модул CISCO SFP-GE-T= 1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD) 1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD)

Модул CISCO SFP-GE-T= 1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD) 1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD)Партиден номер - SFP-GE..

755.19лв.

Модул CISCO HWIC-1T= 1-Port Serial WAN Interface Card

Модул CISCO HWIC-1T= 1-Port Serial WAN Interface CardПартиден номер - HWIC-1T= Уебстраница - http://..

771.97лв.

Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card

Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface cardПартиден номер - EHWIC-4ESG Уебстраница - http:/..

797.14лв.

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network ModuleПартиден номер - C3850-NM-4-1G= Уебстраница - http://www.c..

855.88лв.