Модули


Показване:
Подреждане по:

Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310

Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support u..

442.80лв. без ДДС: 442.80лв.

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP TransceiverПартиден номер - MGBLH1 Номер на мод..

572.40лв. без ДДС: 572.40лв.

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMПартиден номер - GLC-LH-SMD= Уебстраница ..

1,791.00лв. без ДДС: 1,791.00лв.

Кабел Netgear AXC763, 3M SFP+ Direct Attach Cable

Кабел Netgear AXC763, 3M SFP+ Direct Attach CableПартиден номер - AXC763-10000S Номер на модела - Ка..

179.30лв. без ДДС: 179.30лв.

Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP TransceiverПартиден номер - MGBSX1 Номер на мод..

286.20лв. без ДДС: 286.20лв.

Модул CISCO MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP TransceiverПартиден номер - MGBT1 Номер..

286.20лв. без ДДС: 286.20лв.

Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"

Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"Партиден номер - AGM731F Уебстрани..

315.00лв. без ДДС: 315.00лв.

Модул Netgear AGM734, 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBIC

Модул Netgear AGM734, 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBICПартиден номер - AGM734-10000S Номер на моде..

315.00лв. без ДДС: 315.00лв.

Модул Netgear AFM735, 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed

Модул Netgear AFM735, 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switchesПартиден номер -..

599.60лв. без ДДС: 599.60лв.

Модул Netgear AX742, 24 Gigabit Stacking Kit

Модул Netgear AX742, 24 Gigabit Stacking KitПартиден номер - AX742 Уебстраница - http://www.netgear...

646.00лв. без ДДС: 646.00лв.

Модул Netgear AX743, 10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE module

Модул Netgear AX743, 10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE moduleПартиден номер - AX743-10000S ..

646.00лв. без ДДС: 646.00лв.

Модул Netgear AGM732F, 1000Base-LX Fibre SFP module, "long reach"

Модул Netgear AGM732F, 1000Base-LX Fibre SFP module, "long reach"Партиден номер - AGM732F Text - Мод..

662.70лв. без ДДС: 662.70лв.

Модул Netgear AX745, 10GBASE-T MODULE FOR GSM7S SERIES

Модул Netgear AX745, 10GBASE-T MODULE FOR GSM7S SERIESПартиден номер - AX745-10000S Номер на модела ..

695.70лв. без ДДС: 695.70лв.

Модул Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ module, "short reach", Multimode

Модул Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ module, "short reach", MultimodeПартиден номер - AXM761-10000S Но..

828.30лв. без ДДС: 828.30лв.

Модул Netgear AXM763, 10GE LRM SFP+ Module, "long reach", Multimode

Модул Netgear AXM763, 10GE LRM SFP+ Module, "long reach", MultimodeПартиден номер - AXM763-10000S Но..

828.30лв. без ДДС: 828.30лв.

Модул Netgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ Module, "long reach", Singlemode

Модул Netgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ Module, "long reach", SinglemodeПартиден номер - AXM764-1000..

828.30лв. без ДДС: 828.30лв.

Модул Netgear AXM765, 10GBase-T SFP+

Модул Netgear AXM765, 10GBase-T SFP+Партиден номер - AXM765-10000S Номер на модела - AXM765 Уебстран..

828.30лв. без ДДС: 828.30лв.

Модул Netgear ACM761, 100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE

Модул Netgear ACM761, 100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULEПартиден номер - ACM761-10000S Номер на моде..

984.20лв. без ДДС: 984.20лв.

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network ModuleПартиден номер - C3850-NM-4-1G= Уебстраница - http://www.c..

1,224.00лв. без ДДС: 1,224.00лв.

Network Module > C3850-NM-4-1G

Network Module > C3850-NM-4-1GПартиден номер - C3850-NM-4-1G Номер на модела - Network Module > C385..

1,224.00лв. без ДДС: 1,224.00лв.

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP ModuleПартиден номер - SFP-10G-SR Номер на модела - 10GBASE-SR SFP Module Уебстраница..

1,791.00лв. без ДДС: 1,791.00лв.

Модул Netgear AXLM761, 40GBASE-SR4-BIDI MM LC QSFP+ MODULE

Модул Netgear AXLM761, 40GBASE-SR4-BIDI MM LC QSFP+ MODULEПартиден номер - AXLM761-10000S Номер на м..

1,944.50лв. без ДДС: 1,944.50лв.

Модул Netgear AXLM762, 40GBASE-LR4 SMF LC QSFP+ MODULE

Модул Netgear AXLM762, 40GBASE-LR4 SMF LC QSFP+ MODULEПартиден номер - AXLM762-10000S Номер на модел..

1,944.50лв. без ДДС: 1,944.50лв.

Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode

Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", SinglemodeПартиден номер - AXM762-10000S Но..

1,987.60лв. без ДДС: 1,987.60лв.