Комуникации


Показване:
Подреждане по:

Захранване CISCO PA100-EU Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A

Захранване CISCO PA100-EU Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A (Europe)Партиден номер - PA..

23.66лв.

Зарядно за OpenScape DECT телефон S5 Charger EU

Зарядно за OpenScape DECT телефон S5 Charger EUПартиден номер - L30250-F600-C503 Номер на модела - З..

56.45лв.

1-Port Gigabit 30W PoE Injector

1-Port Gigabit 30W PoE InjectorПартиден номер - DPE-301GI Номер на модела - Мрежов компонент D-Link ..

107.86лв.

Зарядно за Unify OpenStage DECT SL5 EU

Зарядно за Unify OpenStage DECT SL5 EUПартиден номер - L30250-F600-C451 Номер на модела - Захранване..

56.45лв.

2-Port USB KVM Switch with Audio Support

2-Port USB KVM Switch with Audio SupportПартиден номер - DKVM-222 Номер на модела - DKVM-222 Уебстра..

72.08лв.

SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver

SFP 10/100/1000 BASE-T Copper TransceiverПартиден номер - DGS-712 Номер на модела - Модул D-Link DGS..

105.61лв.

Програматор OpenStage WL3 Desktop Programmer

Програматор OpenStage WL3 Desktop ProgrammerПартиден номер - L30250-F600-C320 Номер на модела - Прог..

305.76лв.

Industrial LTE Cat4 VPN Router with External Antennas

Industrial LTE Cat4 VPN Router with External AntennasПартиден номер - DWM-312 Уебстраница - https://..

880.12лв.

Мрежова карта D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gigabit PCI Ethernet Adapter

Мрежова карта D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gigabit PCI Ethernet AdapterПартиден номер - DGE-528T Ном..

24.07лв.

Стойка CISCO MB100 Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series Phones

Стойка CISCO MB100 Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series PhonesПартиден номер - MB100 Номер на м..

50.96лв.

USB Хъб D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub 7 портов

USB Хъб D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub 7 портовПартиден номер - DUB-H7/E Text - USB Хъб D-Link D..

56.02лв.

Мрежов компонент D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector

Мрежов компонент D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE InjectorПартиден номер - DPE-101GI Номер на мод..

58.67лв.

Аксесоар за телефон Unify OpenStage Mains Power Adapter (EU)

Аксесоар за телефон Unify OpenStage Mains Power Adapter (EU)Партиден номер - L30250-F600-C141 Номер ..

61.15лв.

1-Port Gigabit 30W PoE Splitter

1-Port Gigabit 30W PoE SplitterПартиден номер - DPE-301GS Номер на модела - Мрежов компонент D-Link ..

70.41лв.

Зарядно за телефон OpenStage WL3 Desktop Charger EU

Зарядно за телефон OpenStage WL3 Desktop Charger EUПартиден номер - L30250-F600-C312 Номер на модел..

84.67лв.

24W Ultra slim design with 17.5mm (1SU) width DC output voltage adjustable

24W Ultra slim design with 17.5mm (1SU) width DC output voltage adjustableПартиден номер - DIS-H30-..

89.19лв.

Модул 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all

Модул 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for allПартиден номер - DEM-311GT Номер на модела - М..

109.98лв.

60W Ultra slim design with 17.5mm (1SU) width DC output voltage adjustable

60W Ultra slim design with 17.5mm (1SU) width DC output voltage adjustableПартиден номер - DIS-H60-2..

117.35лв.

Аксесоар за телефон Unify OpenStage 15 T - Key Module (ice blue)

Аксесоар за телефон Unify OpenStage 15 T - Key Module (ice blue)Партиден номер - L30250-F600-C180 Но..

145.82лв.

Аксесоар за телефон Unify OpenStage 15 T - Key Module (lava)

Аксесоар за телефон Unify OpenStage 15 T - Key Module (lava)Партиден номер - L30250-F600-C181 Номер ..

145.82лв.

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for allПартиден номер - DEM-310GT Уебстраница - http://www...

157.51лв.

Аксесоар за телефон Unify OpenScape Key Module 400 for CP series

Аксесоар за телефон Unify OpenScape Key Module 400 for CP seriesПартиден номер - L30250-F600-C429 Но..

164.64лв.

Медиа конвертор D-Link DMC-300SC/E 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode

Медиа конвертор D-Link DMC-300SC/E 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media ConverterПартиден номер..

181.12лв.

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 MeterПартиден номер - SFP-H10GB-CU1M Номер на модела - 10GBASE Уебстраница -..

182.00лв.