Комуникации


Показване:
Подреждане по:

Мрежова карта D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gigabit PCI Ethernet Adapter

Мрежова карта D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gigabit PCI Ethernet AdapterПартиден номер - DGE-528T Ном..

24.00лв.

Зарядно за OpenScape DECT телефон S5 Charger EU

Зарядно за OpenScape DECT телефон S5 Charger EUПартиден номер - L30250-F600-C503 Номер на модела - З..

56.45лв.

Аксесоар за телефон Unify OpenStage Mains Power Adapter (EU)

Аксесоар за телефон Unify OpenStage Mains Power Adapter (EU)Партиден номер - L30250-F600-C141 Номер ..

61.15лв.

Active PoE + Injector 802.3at max. 48V 60W Gigabit 10/100/1000Mbps

Active PoE + Injector 802.3at max. 48V 60W Gigabit 10/100/1000MbpsПартиден номер - DN-95104 Номер на..

66.00лв.

Мрежов компонент D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector

Мрежов компонент D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE InjectorПартиден номер - DPE-101GI Номер на мод..

67.41лв.

Зарядно за телефон OpenStage WL3 Desktop Charger EU

Зарядно за телефон OpenStage WL3 Desktop Charger EUПартиден номер - L30250-F600-C312 Номер на модел..

84.67лв.

1-Port Gigabit 30W PoE Injector

1-Port Gigabit 30W PoE InjectorПартиден номер - DPE-301GI Номер на модела - Мрежов компонент D-Link ..

107.86лв.

USB Хъб D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub 7 портов

USB Хъб D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub 7 портовПартиден номер - DUB-H7/E Text - USB Хъб D-Link D..

54.90лв.

Зарядно за Unify OpenStage DECT SL5 EU

Зарядно за Unify OpenStage DECT SL5 EUПартиден номер - L30250-F600-C451 Номер на модела - Захранване..

56.45лв.

2-Port USB KVM Switch with Audio Support

2-Port USB KVM Switch with Audio SupportПартиден номер - DKVM-222 Номер на модела - DKVM-222 Уебстра..

85.00лв.

Програматор OpenStage WL3 Desktop Programmer

Програматор OpenStage WL3 Desktop ProgrammerПартиден номер - L30250-F600-C320 Номер на модела - Прог..

305.76лв.

Ubiquiti 24 Volt Passive POE adapter, 0.5A, Fast Ethernet LAN

Ubiquiti 24 Volt Passive POE adapter, 0.5A, Fast Ethernet LANПартиден номер - POE-24-12W Номер на мо..

19.84лв.

Захранване CISCO PA100-EU Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A

Захранване CISCO PA100-EU Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A (Europe)Партиден номер - PA..

21.82лв.

Ubiquiti 24 Volt Passive POE 0.5A Gigabit LAN

Ubiquiti 24 Volt Passive POE 0.5A Gigabit LANПартиден номер - POE-24-12W-G Номер на модела - Passive..

31.19лв.

Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit Ethernet

Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit EthernetПартиден номер - POE-48-24W-G Номер..

36.85лв.

Захранване D-Link PSE-S5VDC2.5AE External DC Power Supply Adapter 5V /

Захранване D-Link PSE-S5VDC2.5AE External DC Power Supply Adapter 5V / 2.5A (Euro plug)Партиден номе..

39.17лв.

Пасивно захранване Ubiquiti 802.3af POE

Пасивно захранване Ubiquiti 802.3af POEПартиден номер - INS-8023AF-O Номер на модела - PoE Injector ..

45.34лв.

Стойка CISCO MB100 Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series Phones

Стойка CISCO MB100 Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series PhonesПартиден номер - MB100 Номер на м..

46.99лв.

1-Port Gigabit 30W PoE Splitter

1-Port Gigabit 30W PoE SplitterПартиден номер - DPE-301GS Номер на модела - Мрежов компонент D-Link ..

80.89лв.

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550mПартиден номер - SFP-SX_OPZOON Височина на опаковката (mm..

116.30лв.

Модул 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all

Модул 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for allПартиден номер - DEM-311GT Номер на модела - М..

126.34лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20kmПартиден номер - SFP-LX-20_OPZOON Височина на опаковкат..

139.79лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550mПартиден номер - SFP-LX_OPZOON Височи..

139.79лв.

Аксесоар за телефон Unify OpenStage 15 T - Key Module (ice blue)

Аксесоар за телефон Unify OpenStage 15 T - Key Module (ice blue)Партиден номер - L30250-F600-C180 Но..

145.82лв.