Мрежови карти


Показване:
Подреждане по:

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2Тип мрежово оборудване - Мрежова картаПоддържана б..

49.75лв.

Мрежова Карта INTEL Gigabit CT (Ethernet, 10/100/1000Base-T)

Мрежова Карта INTEL Gigabit CT (Ethernet, 10/100/1000Base-T)Тип мрежово оборудване - Мрежова картаLA..

66.86лв.

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulkLAN архитектура - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T..

309.22лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKitТип мрежово оборудване - Мрежова картаLAN..

741.31лв.

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfileТип мрежово оборудване - Мрежова картаLAN ..

793.94лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13GТип мрежово оборудване - Мрежова к..

805.88лв.

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb EthernetТип мрежово оборудване - Мрежова картаLAN архитект..

881.65лв.