Мрежови карти


Показване:
Подреждане по:

AXAGON ADE-XA USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 Mini UNI Adapter

AXAGON ADE-XA USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 Mini UNI AdapterТип мрежово оборудване - USB AdapterLAN ..

27.93лв.

AXAGON ADE-SR Type-A USB3.0 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

AXAGON ADE-SR Type-A USB3.0 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 AdapterТип мрежово оборудване - Мрежова к..

36.53лв.

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2Тип мрежово оборудване - Мрежова картаПоддържана б..

54.00лв.

Мрежова Карта INTEL Gigabit CT (Ethernet, 10/100/1000Base-T)

Мрежова Карта INTEL Gigabit CT (Ethernet, 10/100/1000Base-T)Тип мрежово оборудване - Мрежова картаLA..

72.58лв.

Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach Copper Adapter

Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach Copper AdapterТип мрежово оборудване - М..

192.24лв.

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulkLAN архитектура - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T..

335.66лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKitТип мрежово оборудване - Мрежова картаLAN..

755.20лв.

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single PackТип мрежово оборудване - Мрежова картаL..

784.08лв.

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfileТип мрежово оборудване - Мрежова картаLAN ..

861.84лв.

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb EthernetТип мрежово оборудване - Мрежова картаLAN архитект..

898.19лв.